NOU

Lucrator depozit (Sligro) (cazare proprie) Veghel, in Olanda, de la 11,24€/ora

Postul vacant este disponibil pentru 23 orePosturile vacante: 1/4

Descrierea ofertei

Clientul nostru Sligro are nevoie de angajati noi pentru depozitele sale. Veti lucra in zona cu produse alimentare proaspete, unde temperatura este de +4 grade Celsius. Sligro este lider de piata in sectorul alimentar din Olanda.

Lucrand la Sligro ca order picker, veti avea urmatoarele roluri:

  • Colectarea comenzilor folosind carucioare de colectare electronice;
  • Sa va asigurati ca veti colecta independent cantitatea si produsele corecte;
  • Sa anuntati supervisorul daca articolul nu mai este disponibil pe raft;
  • Sa va asigurati ca departamentul dumneavoastra este pastrat curat.

Lucrand ca angajat expeditor la Sligro, responsabilitatile dumneavoastra includ:

  • Pregatirea si verificarea comenzilor;
  • Mutarea containerelor pe role la locatia de incarcare;
  • Pregatirea comenzilor pentru expediere si administrare cu ajutorul unui scanner amplasat la incheietura mainii;
  • Sa ajutati la incarcarea camioanelor.

Ca lucrator in depozit la Sligro, trebuie sa fiti pregatit sa lucrati intr-un program cu 2 ture – daca va fi nevoie sa lucrati in tura de noapte, veti fi informat din timp. Se lucreaza in zona cu produse alimentare proaspete, la +4 grade Celsius. Trebuie sa fiti pregatiti sa ramaneti in Olanda cel putin 1 an, aceasta fiind o oferta de munca pe termen lung.

Compania este in prezent in cautare de candidati care detin cazare proprie in Veghel. Costul transportului nu va fi suportat de catre agentie.

accessibility

Abilitati

Daca doriti sa lucrati in depozit la Sligro, veti avea nevoie:

  • De un CV in limba engleza;
  • De experienta in depozit, lucrand ca order picker, si de operare scanner si EPT (liza electrica);
  • Sa lucrati rapid si sa faceti cat mai putine greseli;
  • Sa puteti lucra atat in echipa, cat si individual;
  • Sa fiti pregatit sa lucrati in Olanda cel putin 1 an.

language

Limba

Sunt necesare cunostinte bune de limba engleza.